Turist in Romania
joi, 15 mai 2014
Hotel Ambasador 3*
,,...acolo unde vacanțele se transformă în povesti
fabuloase...’’
…Nu pentru ca veti intalni aici ceva la care nu va asteptati, ci pentru ca aici e loc… pentru Printi si Printese, ca in povestile de demult!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu